Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwrot całości lub części należności

W celu odzyskania należności za część wadliwego towaru należy pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić:

Wniosek o zwrot należności za część / całość wadliwego towaru

i przesłać listownie na adres:

Art Studio

ul. Cukrowa 14a

71-004 Szczecin

lub  podpisany zeskanować (sfotografować) i przesłać pocztą elektroniczną na adres reklamacje@etago.pl w tytule wpisując numer faktury.

UWAGA: Każdy klient dokonujący zakupu drogą elektroniczną ma prawo do zwrotu całości niezmienionego, pełnowartościowego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych, przy czym:

  • jeżeli produkt jest złożony i sprzedawca dostarcza go w określonych terminach okres 14 dni kalendarzowych liczony jest od momentu otrzymania pierwszej przesyłki.
  • jeżeli produkt jest wysyłany w całości jedną przesyłką okres 14 dni kalendarzowych liczony jest według dokumentu płatności lub wezwania do płatności.

Koszty transportu ponosi nabywca i ma on prawo do wyboru kuriera, którym odeśle zamówione produkty w stanie niezmienionym. O terminie realizacji zobowiązania ze strony sprzedawcy decyduje data otrzymania oświadczenia przez Art Studio.

Promocja "Ekstra cztery..."

Zapisz się do Newslettera ETAGO, a otrzymasz

kod rabatowy upoważniający do 10% zniżki

na asortyment nie objęty innymi promocjami.

» więcej

Witryna stworzona na platformie